Autoklawy

Autoklawy

W naszej ofercie znajdują się szeroki wybór autoklawów do sterylizacji narzędzi stomatologicznych, kosmetycznych, chirurgicznych. Oferowane przez nas autoklawy znajdą zastosowanie również w studiach tatuażu oraz we wszystkich miejscach gdzie narzędzia wielokrotnego użytku mają kontakt z ludzkim ciałem.

Oferowane przez naszą firmę autoklawy to urządzenia zapewniające sterylizację narzędzi stomatologicznych i kosmetycznych. Zastosowanie tych urządzeń w gabinecie umożliwia zabicie drobnoustrojów występujących na narzędziach i przygotowania ich do wykonania bezpiecznego zabiegu. Sterylizacja w autoklawie jest wykonywana za pomocą pary wodnej o temperaturze od 121° do 134° i pod ciśnieniem od 1,5 do 2,5 atmosfery. W zależności od wielkości autoklawu można jednocześnie poddawać procesowi sterylizacji kilka lub kilkanaście instrumentów.

Oferujemy autoklawy renomowanych firm: Melag, Domina, Euronda.

Nasza hurtowania zapewni gabinetom każdy dostępny asortyment w możliwie najkrótszym terminie, a profesjonalny zespół doradców pomoże w najlepszym wyborze autoklawu do Waszych potrzeb. Zapraszamy do kontaktu.