Dołącz do naszego zespołu

Polski Dystrybutor Dentystyczny to ludzie, którymi nie kierują wyłącznie cyfry - lecz pasja i zadowolenie z wykonywanej pracy. To co cieszy nas najbardziej to możliwość poznawania nowych ludzi. Dążymy do tego poprzez organizację ciekawych spotkań, zarówno z Klientami jak i partnerami biznesowymi, udział w wielu interesujących szkoleniach oraz różnego rodzaju event’ach ukierunkowanych na rozwój i osiągnięcie określonych celów.

Naszym celem jest zapewnienie pracownikom odpowiednich warunków i możliwości zdobywania cennych doświadczeń, które otworzą przed nimi perspektywy interesującej i satysfakcjonującej kariery zawodowej. Ich rozwój i postępy są dla nas ważne, ponieważ w przyszłości sukces firmy będzie zależał od osiągnięć tych ludzi, których dziś zatrudniamy i szkolimy.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą z profesjonalistami w energicznym zespole, chcemy Cię poznać! Prześlij nam swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: biuro@pddent.pl

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Polski Dystrybutor Dentystyczny Sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Plutona 4."

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane aplikacje.